Круглий стіл за результатами вивчення дисципліни "Стиль та імідж менеджера"

За воєнних умов, у яких знаходиться сучасне українське суспільство,цінності змінюються досить динамічно. Але постійним залишається бажання людей досягнути бажаного, реалізувати себе, відчути власну значимість у суспільстві. Врешті решт, досягнути успіху, сформувати відповідну репутацію, образ.
У 1955 році вперше з’явився термін «лідер думок». Лідером прийнято вважати людину з високим соціальним статусом. На думку експертів, така людина краще поінформована і може вплинути на вибір інших людей.
Цікавим є той факт, що вперше дослідження впливу на вибір проводилися в період Другої Світової Війни. Тоді з’ясували, що рядові солдати більше довіряють своїм офіцерам, ніж ЗМІ. Подальші дослідження та опитування підтвердили той факт, що рішення більшості респондентів залежать від думки впливаючих на них людей. Лідером думок може бути відомі люди, керівники, політики, вчені і дослідник….
22 квітня 2022 року в межах круглого столу на підсумковому  занятті з навчальної дисципліни «Стиль та імідж менеджера» завідувач кафедри, к.е.н., доцент – Тетяна ВОРОНЬКО-НЕВІДНИЧА разом із студентами ОПП Менеджмент підприємства спеціальності 073 Менеджмент, досліджували хто наразі для молоді є тими людьми, які впливають на громадянське суспільство, кому довіряє молодь, про кого цікавиться, діяльність кого аналізує тощо.
Так, найпопулярнішими у даному списку виявилися українські історичні постаті та сучасні громадські діячі, які активно відстоюють право України на суверенітет та незалежність. Пишаємося нашими здобувачами, які роблять усвідомлений вибір!!! Разом до ПЕРЕМОГИ!!!