Конференція за результатами вивчення дисципліни «Лідерство та управління організаційною культурою»

22 квітня 2022 року доцентом кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної ПДАУ, к.е.н. Вороніною В. Л. була проведена підсумкова конференція за результатами вивчення дисципліни «Лідерство та управління організаційною культурою». В конференції брали участь здобувачі вищої освіти спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування та викладачі кафедри. Оговорювались питання щодо філософії управління, типології організаційних культур та особливостей формування іміджу керівника-лідера сучасного підприємства.
Спільні напрацювання, обмін думками та досвідом між викладачами й здобувачами вищої освіти ПДАУ є важливою передумовою професійного та особистісного розвитку людини, її затребуваності в суспільствіта сприятимуть не лише підвищенню якості освіти в Україні, а й розвитку суспільства в цілому. Разом до Перемоги!