ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Ринкова трансформація національної економіки: досягнення теорії та проблеми практики»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі
Третьої Міжнародної науково-практичної конференції «Ринкова трансформація національної економіки: досягнення теорії та проблеми практики».

Конференція проводиться у заочній формі!

До участі у конференції запрошуються доктори і кандидати наук, докторанти, аспіранти, керівники і спеціалісти підприємств, а також усі зацікавлені, незалежно від місця роботи і навчання.

Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику «Наукові праці Полтавської державної аграрної академії», який згідно з постановою Президії ВАК України № 1-05/8 від 22.12.2010 р. включений до Переліку фахових видань з економічних наук.

Планується робота за тематичними напрямами:

• Теоретичне осмислення сучасних економічних процесів в Україні.
  • Актуальні проблеми економіки та аналізу діяльності підприємств.
  • Фінансові аспекти макроекономічного розвитку України.
  • Фінансовий механізм функціонування підприємств в сучасних умовах
  • Фінансово-кредитна система України: проблеми та шляхи їх вирішення.

Робочі мови конференції: українська, російська, польська, англійська.

Для участі у конференції Вам необхідно подати:

• заявку на участь (форма додається);
  • статтю у роздрукованому вигляді та електронному варіанті (назва файлу відповідає прізвищу першого автора українською мовою) у форматі .doc у двох копіях;
  • до статей авторів без вченого ступеня докора наук додається рецензія доктора наук відповідного напряму;
  • копію квитанції про сплату оргвнеску (70 грн.) та вартості публікації (20 грн. за сторінку).

Умови участі у конференції:

До організаційного внеску включено вартість одного примірника збірника статей, програму конференції, свідоцтво про участь у конференції та пересилку матеріалів).

Прийом статей та оплата - продовжена до 15 листопада 2011р.

Вимоги до оформлення статей:

1. Рукопис має бути роздрукованим у двох примірниках на аркушах білого паперу формату А4 з одного боку. Поля з усіх боків — 2 см. Міжрядковий інтервал – 1,5, шрифт Times New Roman, розмір (кегль – 14), абзац 1,25 см. Обсяг статті 6-10 стор.

2. Обов'язкові структурні елементи статті:

• індекс УДК,
  • назва статті,
  • прізвище та ініціали автора (авторів),
  • анотації,
  • текст статті,
  • список літератури,

Список літератури оформляється згідно оновлених вимог ВАК №63 від 26.01.2008. Анотації обов'язково подаються українською та англійською мовами.

3. Рисунки та формули обов'язково мають бути вставленими в текст в якості об'єктів. Зображення має бути чорно-білим. Необхідно використовувати доступні для чорно-білого зображення засоби візуального розрізнення фігур та ліній, що несуть різне значеннєве навантаження. Для набору формул необхідно використовувати лише вбудований в Microsoft Office редактор формул MS Equation. Крім того, рисунки повинні бути збереженими окремими файлами в тому редакторі, засобами якого вони виконувалися (файли з розширенням *.хls, *.bmp, *.tif, *.jpg, *.gif). Максимальні параметри (реальні розміри) ілюстрацій та таблиць –120х200 мм. Не допускається оформлення таблиць та ілюстрацій в альбомному форматі.

4. Обов'язково вказується джерело запозиченого матеріалу.

5. До друку приймаються наукові статті, які мають такі елементи (із зазначенням):

• постановка проблеми у загальному вигляді та її зв'язок із важливими науковими чи практичними завданнями;
  • аналіз останніх досліджень і публікацій, в яких започатковано розв'язання даної проблеми і на які спирається автор, виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, котрим присвячується означена стаття;
  • формулювання цілей статті (постановка завдання);
  • виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів;
  • висновки з даного дослідження і перспективи подальших розвідок у даному напрямку (Постанови Президії ВАК України від 15.01.2003 р. за № 7-05/1)

6. До статей авторів без вченого ступеня доктора наук додається рецензія доктора наук відповідного напрямку.

7. Рішення про опублікування приймає редколегія. До статті можуть бути внесені редакційні правки без погодження з автором (авторами).

8. Рукописи, відхилені редакційною колегією, авторам не повертаються і не рецензуються.

9. Вартість публікації 20 грн. за 1 сторінку статті. На кожну статтю видається один примірник збірника (вартість додаткового примірника 50 грн.)

Увага!

Оргкомітет залишає за собою право відхиляти статті, які не відповідають вимогам оргкомітету та тематиці конференції. Роботи, представлені у невстановлений термін, не розглядаються, а організаційний внесок – не повертається!

Заявка на участь у конференції

Прізвище, ім'я, по-батькові (повністю)

Науковий ступінь ______________________

Вчене звання __________________________

Місце роботи (навчання) ________________

Посада _______________________________

Поштова адреса, індекс (для надсилання
збірника статей)________________________

Номер телефону _______________________

Назва доповіді _________________________

Секція ________________________________

Підпис ________________________________

Матеріали надсилати:

Остапенко Ользі Миколаївні

Кафедра фінансів і кредиту

Факультет обліку та фінансів

Полтавська державна аграрна академія,

вул. Сковороди 1/3, м. Полтава, 36003

моб. тел.: (095) 152-11-68

Матеріали можуть бути передані особисто: корпус факультету обліку та фінансів, каб. 12 (кафедра фінансів і кредиту),

Тел.: (05322) 2-87-48 кафедра фінансів і кредиту,

е-mail: ostapenko13@ukr.net

Кошти (оргвнесок та вартість публікації статті) надсилати за адресою:

Радочіній Юлії Ігорівні, Головпоштамп, до запитання, Полтава, 36003 (вказати «оплата вартості публікації» та обов'язково прізвище першого автора).