Гостьова інтернаціональна лекція на тему «Особливості професійної підготовки в Грузії»

25 січня 2023 року відбулася гостьова лекція Ефемії Мефодіївни Харадзе, докторки педагогічних наук, професорки Тбіліського державного університету імені Іване Джавахішвілі. В інтернаціональній лекції взяли участь викладачі та здобувачі вищої освіти Херсонського державного аграрно-економічного університету та Полтавського державного аграрного університету. Студентство представляли здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня за спеціальністю 015 Професійна освіта. Модераторами заходу були докторка педагогічних наук, професорка Плачинда Т. С. та докторка педагогічних наук, професорка Оніпко В. В.

Ефемія Мефодіївна змістовно й інформативно окреслила особливості організації професійної освіти в Грузії, зокрема йшлося про нормативно-правову базу професійної освіти, вимоги до абітурієнтів, типи та рівні освітніх закладів, освітні програми, інклюзивну освіту тощо.

Після лекції студенти та викладачі поставили декілька запитань Ефемії Мефодіївни щодо розвитку дуальної освіти в Грузії, співвідношення теоретичної та практичної підготовки здобувачів вищої освіти, затвердження результатів неформальної освіти тощо, і наголосили на тому, що набутий досвід порівняльної педагогіки буде впроваджено у майбутніх науково-дослідних роботах і професійній діяльності.

Щиро дякуємо Ефемії Мефодіївні Харадзе за співпрацю, інноваційну лекцію та щиру підтримку України у боротьбі за свободу й незалежність!