екскурсію на Приватне підприємство "Імені Калашника"

29 червня 2023 року здобувачі вищої освіти спеціальності 075 Маркетинг здійснили цікаву екскурсію на Приватне підприємство "Імені Калашника".
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Під час екскурсії студенти мали змогу побачити різноманітні аспекти діяльності підприємства. Спочатку екскурсанти відвідали ферму, де отримали вичерпну інформацію про утримання, годівлю та догляд за великою рогатою худобою та кіньми, а також про виробництво м'яса, молока та інших молочних продуктів. Потім відвідали бухгалтерський відділ підприємства, де мали змогу ознайомитися з процесами фінансового обліку, бухгалтерської звітності та планування бюджету, також студенти дізналися про важливість ефективного управління фінансовими ресурсами в аграрному секторі.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Екскурсію організували з метою поглиблення знань здобувачів вищої освіти в галузі підприємництва, маркетингу, економіки, міжнародних економічних відносин і менеджменту, а також для вивчення практичних аспектів сільськогосподарської діяльності.