Екскурсія студентів до ТОВ "Авто-Моторна Компанія"

18 березня 2021 року в рамках проведення навчальної практики з матеріалознавства і технологій конструкційних матеріалів для студентів 1 курсу освітньо-професійної програми Технології і засоби механізації сільськогосподарського виробництва спеціальності 208 Агроінженерія проведена екскурсія на ТОВ «Авто-Моторна Компанія» (м. Полтава, вул. Комарова, 12).

Відповідно до програми практики студенти мали можливість практично ознайомитися з технологічними процесами механічної обробки, що застосовуються при ремонті деталей двигунів внутрішнього згоряння автотракторної техніки. Візити до спеціалізованих підприємств дають змогу поєднати теоретичний матеріал, що викладається під час проходження навчальної практики, з реальним виробництвом.

Студенти ознайомилися з обладнанням для механічної обробки поверхонь деталей та приладами, що використовуються для контролю виконання механічних операцій.

Здобувачі охоче долучалися до дискусії з фахівцями підприємства, демонстрували знання отримані під час проходження практики та вивчення дисципліни Матеріалознавство і технологія конструкційних матеріалів. Студенти ставили практичні запитання та отримували розгорнуті відповіді.

Дана екскурсія реалізована в рамкам заключеного договору про науково-виробниче співробітництво з ТОВ «Авто-Моторна Компанія».
Співробітники кафедри технологій та засобів механізації аграрного виробництва продовжують співпрацю із виробництвом для підвищення якості навчального процесу.
Викладачі кафедри та студентство дякують керівництву компанії за проведену екскурсію на базі ТОВ «Авто-Моторна Компанія».

Кафедра ТЗМАВ