ТОВ «Авто-Моторна Компанія»: стейкхолдер, співробітництво, результат!

11 березня 2021 року викладачі кафедри технологій та засобів механізації аграрного виробництва відвідали ТОВ «Авто-Моторна Компанія» (м. Полтава, вул. Комарова, 12).

В зустрічі брали участь Горбенко Олександр, Іванкова Олена, Келемеш Антон, здобувачі спеціальності Агроінженерія та директор ТОВ «Авто-Моторна Компанія» Бартош Віталій.

ТОВ «Авто-Моторна Компанія» у сфері надання послуг з ремонту двигунів та агрегатів до ДВЗ працює вже понад 20 років. За цей час «АМК» з маленької майстерні по ремонту карбюраторів перетворилася на потужне сучасне підприємство з лідируючими позиціями автосервісу не тільки в Полтавській області, а й в інших регіонах України.
Підприємство, маючи широкий асортимент сучасного верстатного обладнання виконує: шліфувальні, розточувальні, хонінгувальні, токарні, фрезерні, зварювальні та інші роботи задовольняючи нагальні потреби замовників.
Наявність різного технологічного обладнання і конструкторського бюро дозволило освоїти виробництво товарів для автосервісу: стендів для перевірки свічок запалювання; приладів для піскоструйної очистки свічок; хонінгувальних головок для чистової обробки циліндро-поршневої групи.
Виробничі підрозділи підприємства спеціалізуються також на виробництві товарів для аграрних підприємств: кормоекструдерів, дровоколів та іншого нестандартного обладнання за ескізами замовників.

Віталій Бартош є випускником інженерно-технологічного факультету 2012 року, а науковим керівником його магістерської роботи була Олена Іванкова.
Метою візиту було підписання договору про науково-виробниче співробітництво з ТОВ «Авто-Моторна Компанія».

Викладачі ознайомились із сучасними технологіями і засобами ремонту ДВЗ, КПП та інших агрегатів як вітчизняного, так і закордонного виробництва.

Обговорено питання про проведення екскурсій, виїзних занять, виробничих практик для студентів; проведення тренінгів для викладачів кафедри; обговорено пропозиції щодо оновлення освітньо-професійної програми Технології і засоби механізації сільськогосподарського виробництва спеціальності 208 Агроінженерія. Директора та працівників Компанії було запрошено взяти участь у І Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Новітні технології в агроінженерії: проблеми та перспективи впровадження» (присвячена 55-й річниці заснування інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету).

Співробітники кафедри технологій та засобів механізації аграрного виробництва продовжують співпрацю із виробництвом для підвищення якості навчального процесу.
Організатори заходу висловлюють вдячність керівництву ТОВ «Авто-Моторна Компанія» за цікаву зустріч і сподіваються на подальшу плідну співпрацю.

Пишаємося нашими випускниками!

Кафедра ТЗМАВ