Екскурсія для ЗВО з нагоди Дня міста

Співробітники кафедри технологій дрібного тваринництва разом зі студентами 1 курсу   спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» і 2-го курсу магістратури цієї ж спеціальності з нагоди Дня міста та 77-ї річниці визволення Полтави від нацистської окупації відвідали екскурсію «Соборний майдан – серце Полтави» у Літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського.

Екскурсанти ознайомилися зі значною кількістю унікальних документів і матеріалів, що розповідають про літопис долі Котляревського, вшанування його пам’яті, а також про захоплення Полтави, встановлення окупаційного режиму, звільнення та відновлення міста. Крім того, відвідали історичний центр міста, колишнє місце скіфських поселень – Іванову гору та пам’ятник «Козацької слави».