Центру підготовки користувачів ІС Soft.Farm - 5 років!

В період проведення  IV Міжнародної конференції  "Інтеграція інформаційних систем і інтелектуальних технологій в умовах трансформації інформаційного суспільства", присвяченої 50-річчю кафедри інформаційних систем та технологій,

21.10.2021 р. відбулася іще одна знаменна подія: відмітили 5-річницю від заснування на кафедрі інформаційних систем та технологій ПДАУ «Центру підготовки користувачів ІС Soft.Farm».

В Центрі керівник центру на громадських засадах, завідувач кафедри інформаційних систем та технологій, к.т.н. Юрій Уткін, професор Олена Копішинська, студенти привітали директора з перспективного розвитку компанії ТОВ «Кварт.Софт» Миколу Кондратюка, який є частим гостем наукових конференцій і семінарів в ПДАУ.

Провели короткий брифінг з про основні досягнення за останні роки, яких виявилося надзвичайно багато: щорічне вручення сертифікатів користувачів  ІС Soft.Farm, які пройшли підготовку в центрі, потужні науково-практичні семінари, круглі столи, видання навчального посібника «Інформаційні системи в агрономії», який став бестселлером у своїй області та чимало інших цікавих подій. Як завжди, обговорили плани на майбутнє. Від імені кафедри презентували партнерам цікавий світовий бестселлер «Стратегії геніїв» Девіда Йоффе і Майкла Кузумано з побажаннями найкращих результатів та гідних партнерів у виконанні місії компанії «Кварт Софт», творчості й натхнення чудовому колективу в галузі ІТ.

Предметом обговорення із нашими партнерами як стейкхолдерами освітніх програм за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології торкалася питань надання доступу до оновленої версії ІС «Soft.Farm», яка є предметом вивчення та використання у навчальному процесі, кваліфікаційних роботах та при проходженні виробничих практик.