Брейн-ринг з академічної доброчесності

У перший день весни 2023 року студенти спеціальності 075 Маркетинг взяли участь у брейн-ринзі «Академічна доброчесність» між командами студентів спеціальностей ННІ ЕУПІТ, організованого відповідальними за академічну доброчесність на кафедрах і в інституті, спільно з відділом моніторингу та забезпечення якості освіти.
Здобувачі вищої освіти давали вичерпні відповіді на поставлені запитання, ефективно взаємодіяли в командах, якісно і творчо виконували завдання, що стосувалися Закону України «Про освіту»; основних положень Кодексу академічної доброчесності ПДАУ; Порядку перевірки академічних текстів на наявність текстових запозичень, правил, цінностей і принципів академічної доброчесності; відповідальності за недотримання академічної доброчесності; розподілу контрольних функцій щодо дотримання принципів академічної доброчесності на університетському та факультетському рівнях; видів плагіату та правомірних запозичень; показників рівня оригінальності текстів; процедури повторної перевірки на плагіат; апеляції рішення щодо недопущення до захисту роботи та інших аспектів академічної доброчесності.
Учасники брейн-рингу вкотре переконалися в перевагах дотримання академічної доброчесності в університетському середовищі для формування сприятливих умов для саморозвитку здобувачів вищої освіти та науковців.
Перемогу у брейн-рингу здобула команда студентів спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування, а здобувачі вищої освіти спеціальності 075 Маркетинг вибороли почесне ІІ-ге місце. Солодкі призи отримали всі команди, а журі, неперевершений ведучий Микола Вовк і присутні отримали позитивні емоції.