Блискучий виступ спортсменів секції гирьового спорту ПДАА

В кінці жовтня 2016 року в м. Актобе (Казахстан) відбувся чемпіонат світу з гирьового спорту. З 31 країн-учасниць збірна України посіла почесне третє місце. Блискуче виступили спортсмени секції гирьового спорту ПДАА. Випускник факультету ІТФ Заслужений майстер спорту Вячеслав Задорожний виборов бронзову медаль, випускник факультету ТВППТ майстер спорту Віталій Білоус став срібним призером та вперше виконав норматив Майстра спорту міжнародного класу. З срібними медалями повернулися додому майстри спорту міжнародного класу Ярослав Сушко та Ігор Гавришко. Сенсацією чемпіонату став виступ майстра спорту міжнародного класу Олега Коломійця, який в наполегливій боротьбі зумів здолати самого титулованого спортсмена російської команди Антона Анасенко.