Академічна мобільність за рівнем Магістр, 2022-2023 н.р. ДНУ ім. Василя Стуса

Дистанційне навчання може бути чудовим інструментом для студентів, які займаються внутрішньою академічною мобільністю, оскільки дозволяє їм зберігати свою освіту та знання, покращувати свої навички, бути гнучкими в плані графіку та зекономити час і гроші, що можна витратити на інші корисні справи. Так, з 13 лютого здобувачі ОП Маркетинг другого (магістерського) рівня вищої освіти розпочали реалізацію програми внутрішньої академічної мобільності з метою вивчення вибіркових освітніх компонент "Startup-лабораторія" та "Фінансова аналітика сучасного бізнесу" у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса (м. Вінниця) з використанням дистанційних технологій навчання. Дякуємо керівництву університету-партнеру та особисто завідувачу кафедри підприємництва, корпоративної та просторової економіки, к.е.н., доценту Трегубову Олександру за надання можливості нашим здобувачам отримати доступ до якісної освіти та здобути важливі навички та знання які знадобляться у професійній діяльності.

Тульчинська Сніжана, Цирульнікова Юлія (ОП Маркетинг) успішно завершили навчання (дистанційно) за програмою академічної мобільності (внутрішньої) та отримали академічні довідки європейського зразка.

Витяг з протоколу кафедри маркетингу про рекомендацію для участі в програмі внутрішньої академічної мобільності

Наказ про направлення здобувачів вищої освіти для участі в програмі внутрішньої академічної мобільності

Протокол засідання Конкурсної комісії ННІ ЕУПІТ з відбору учасників освітнього процесу для участі в програмах академічної мобільності

Академічна довідка Тульчинська Сніжана