Академічна мобільність за рівнем Бакалавр, 2023-2024 н.р. ПУЕТ

За рекомендацією кафедри маркетингу, для участі в програмах академічної мобільності, ПДАУ направив здобувачів вищої освіти за освітньо-професійною програмою Маркетинг спеціальності 075 Маркетинг першого (бакалаврського) рівня вищої освіти для реалізації програми внутрішньої академічної мобільності у Полтавський університет економіки і торгівлі.

Здобувачі вищої освіти обрали вивчення навчальної дисципліни «Інформаційні війни в маркетингу», обсягом 5 кредитів ЄКТС, 150 годин (форма контролю – залік) у ІІ семестрі 2023-2024 н.р.

Студентки успішно завершили навчання та отримали сертифікати про успішне опанування курсу.

Витяг з протоколу кафедри маркетингу про рекомендацію для участі в програмі внутрішньої академічної мобільності

Наказ про направлення здобувачів вищої освіти для участі в програмі внутрішньої академічної мобільності

Сертифікат Борисовець М.

Сертифікат Пушна В.