Академічна доброчесність очима студентів

Українська вища освіта змінюється і важливою умовою успішного розвитку є впровадження принципів академічної доброчесності в навчання, викладання та наукову діяльність здобувачів вищої освіти. Коли йдеться про академічну доброчесність у закладах вищої освіти, переважно все зводиться до обговорення академічного плагіату та застосування програмного забезпечення для перевірки текстів на наявність текстових збігів. Крім того, академічну доброчесність часто обмежено розглядають в аспекті соціогуманітарних дисциплін, хоча такі порушення як фабрикація, фальсифікація, обман можуть мати місце незалежно від галузі. Поза увагою залишається вплив на академічну доброчесність форматів поточного та контрольного оцінювання, методів викладання та комунікації зі студентами тощо. Насьогодні, важливим є не тільки вивчення теоретичних основ з академічної доброчесності. Необхідно відстежувати, чи застосовуються покарання щодо правопорушників, проводити кампанії серед здобвачів вищої освіти, щоб покращити їх знання на цю тему. На практичному занятті з дисципліни "Університетська освіта" студенти спеціальності 075 "Маркетинг"  демонстрували власне бачання академічної доброчесності через демонстрацію своїх презентацій.