Дудник Володимир Васильович

Фото, посада, контакти

Кафедра: 

Механічної та електричної інженерії

Посада: 

доцент

Науковий ступінь: 

кандидат технічних наук

Вчені звання: 

Доцент

Контактна інформація: 

вул. Сковороди 1/3, м. Полтава, 36003,

навчальний корпус №3, 1-й поверх, каб. № 345.

Інженерно-технологічний факультет,

тел. (0532) 56-96-87

e-mail: volodymyr.dudnyk@pdaa.edu.ua

Ідентифікатори науковця:

Дата народження: 29 вересня 1983 р.
У 2006 році, закінчивши інженерно-технологічний факультет Полтавської державної аграрної академії, отримав диплом спеціаліста здобувши кваліфікацію інженера-механіка сільського господарства, а в 2008 році – диплом магістра.
По закінченню Полтавської державної аграрної академії розпочав трудовий шлях на посаді коменданта навчального корпусу №3 інженерно-технологічного факультету Полтавської державної аграрної академії.
З 2008 р. працює на кафедрі безпеки життєдіяльності на посадах викладача, старшого викладача, доцента. У 2012 р. захистив кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук. У 2020 році отримав звання доцента. 
З вересня 2022 року працює на посаді доцента кафедри механічної та електричної інженерії. 

Освіта

У 2008 р. закінчив Полтавську державну аграрну академію за спеціальністю «Механізація сільського господарства» з присвоєнням кваліфікації магістр з механізації сільського господарства.

Аспірантура

Закінчив аспірантуру Харківського національного технічного університету сільського господарства ім.Петра Василенка. У 2012 р. захистив кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.

Досвід роботи

На факультеті працює з 2008 року.

Знання мов

Українська, англійська – розмовний рівень.

Підвищення кваліфікації

Національний університет біоресурсів і природокористування України, «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності», 150 год., тема – «Роль навчальної дисципліни «Охорона праці в галузі, цивільний захист та інтелектуальна власність» у формуванні професійних компетенцій майбутнього фахівця аграрної сфери» (2019).

Центр освітнього консультування (м. Краків, Республіка Польща), тема – «Організація дидактичного процесу, освітніх програм, інноваційних технологій та наукової роботи», 108 годин (2020).

Посвідчення про функціональне навчання у сфері цивільного захисту (2019).

 

Стажування

ПДПУ ім. В.Короленка, кафедра технологій та інтелектуальної власності, 2009 р.

 

Здобутки

Нагороджений Почесною грамотою від міського голови м. Полтави, Почесними грамотами ПДАА, Ювілейна медаль ПДАА – 100 років ПДАУ.

Публікації

Є автором та співавтором понад 180 публікацій, з них 99 наукових та 81 навчально-методичного характеру, 14 патентів України на корисну модель.
Публцікації  2021 рік
Публікації 2020 року
 

Обов'язки

Заступник декана з наукової роботи.

Відповідальний за наукову роботу кафедри.

 

Факультети: