Краснікова Оксана Миколаївна

Фото, посада, контакти

Кафедра: 

Фінансів, банківської справи та страхування

Посада: 

к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування

Вчені звання: 

2005 р. доцент кафедри фінансів і кредиту

Контактна інформація: 

oksana.krasnikova@pdaa.edu.ua

Ідентифікатори науковця:

 1971 року народження.

  Працює на посаді доцента кафедри з 1 вересня 2005 року.

Освіта

У 1996 році закінчила Полтавський ордена трудового червоного прапору сільськогосподарський інститут за спеціальністю «Облік та аудит» та отримала кваліфікацію економіста з бухгалтерського обліку та фінансів.

Аспірантура

 Кандидат економічних наук з 1999 року. Доцент з 2007 року.

Досвід роботи

 Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах освіти ІІІ-ІV рівня акредитації – 22 роки, в тому числі в даному навчальному закладі – 22 роки.

Підвищення кваліфікації

  Підвищення педагогічної кваліфікації за навчальною програмою „Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності”, Національний університет біоресурсів і природокористування України, травень 2014 р.

Національний університет біоресурсів і природокористування України ННІ післядипломної освіти, НПП аграрних ВНЗ з використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі «Електронний навчальний курс «Фінанси», 19 жовтня 2017 р.

Стажування

 Стажування на кафедрі фінансів в ПУСКУ без відриву від виробництва в листопаді 2009 р.

Публікації

Має близько 100 публікацій наукового та  навчально-методичного характеру. Є співавтором двох навчальних посібників для студентів вищих навчальних закладів, який мають гриф Міністерства освіти і науки України. Приймає активну участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях.

Список публікацій: 

Факультети: