Наукове співробітництво із науковими установами України

Інститут біоорганічної хімії та нафтохімії НАН України (угода про науково-дослідну співпрацю № ц/2-20 від 5 06.2020р).
Дослідна станція лікарських рослин ІАП НААН(угода про науково-дослідну співпрацю, 2020р).
ДОГОВІР про наукове співробітництво, організацію взаємовідносин та забезпечення проведення науково-дослідних робіт здобувачами вищої освіти з Полтавською філією державної установи "Інститут охорони грунтів України" (2021р)
ДОГОВІР про наукове співробітництво, організацію взаємовідносин та забезпечення проведення науково-дослідних робіт здобувачами вищої освіти з Полтавською державною сільськогосподарською дослідною станцією ім. М.І. Вавилова Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук (2020р)
ДОГОВІР про наукове співробітництво, організацію взаємовідносин та забезпечення проведення науково-дослідних робіт здобувачами вищої освіти з ДП Дослідним господарством "Степне" ІСв і АПВ (2020р)