Кураторська година в групі ХТ-11 (стн) на тему «Як зберігати спокій у тяжкі часи»

Йшов 27-й день повномасштабної війни на території України проти загарбників Російської Федерації. Всі українці вже перебувають у стані психологічної втоми від війни, не відходять від телевізорів і не випускають телефони з рук, щоб не пропустити новини з місць бойових дій. То ж, у надзвичайно складні воєнні часи, особливої уваги потребують діти, підлітки та студенти.
22 березня 2022 року в групі ХТ-11 скороченого терміну навчання в онлайн режимі булі проведена кураторська година на тему «Як зберігати спокій у тяжкі часи». Доцентка кафедри харчових технологій Алла Кайнаш, яка є куратором цієї групи, розповіла про прості та ефективні методи для гармонізації світосприйняття та відновлення урівноваженого емоційного стану під час війни.

Під час кураторської години також йшла мова про те, що потрібно робити, щоб не стати жертвою дезінформації та як подбати про свій інформаційний простір в умовах війни.

Також обговорили найбільш проблемні та актуальні питання організації дистанційного освітнього процесу в університеті під час війни, головна мета якого не тільки засвоєння нових знать, а й психологічна підтримка, спілкування, переключення уваги студентів.