Профорієнтаційна робота викладачів кафедри технологій дрібного тваринництва з учасниками МАН України

Викладачі кафедри технологій дрібного тваринництва Світлана Усенко, Ольга Васильєва та Богдан Шаферівський під час II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України провели профорієнтаційну роботу з учасниками конкурсу та їхніми батьками. Викладачі розповіли про переваги навчання в Полтавському державному аграрному університеті, детально ознайомили з особливостями здобуття вищої освіти за спеціальностями 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва та 181 Харчові технології. Поінформували про студентське дозвілля у стінах Університету та перспективи працевлаштування після закінчення навчання.