Підписання меморандуму з Полтавською торгово-промисловою палатою

З ініціативи викладачів кафедри економіки та міжнародних економічних відносин 20 грудня 2021 року ректорка Полтавського державного аграрного університету Валентина Аранчій і президент Полтавської торгово-промислової палати Володимир Борисенко підписали меморандум про співпрацю. У документі визначені напрями цієї співпраці у сфері науки й освіти.

Наукові перспективи відкривають заходи з організації та проведення спільних досліджень актуальних проблем розвитку зовнішньоекономічної діяльності українських компаній і їхніх міжнародних зв’язків, підтримки експорту та організації міжнародного співробітництва суб’єктів аграрного сектора економіки. У рамках партнерства заплановано широкий спектр заходів: реалізацію науково-дослідних проєктів, розробок і програм, здійснення консультацій, організацію та проведення спільних конференцій і науково-практичних семінарів.

За напрямом співробітництва у сфері освіти передбачена широка участь Полтавської торгово-промислової палати як зацікавленої сторони у підготовці майбутніх фахівців з-поміж здобувачів вищої освіти ПДАУ, зокрема спеціальностей 292 Міжнародні економічні відносини та 051 Економіка, –розроблення та впровадження нових навчальних курсів, програм тощо.

На зустрічі, яка відбулася з нагоди підписання меморандуму, Валентина Аранчій наголосила на тому, що одним із пріоритетів співпраці ПДАУ з Полтавською торгово-промисловою палатою є організація та забезпечення проходження на безоплатній основі практик здобувачами вищої освіти Університету.

Володимир Борисенко подякував Університету за можливість плідної співпраці та висловив особисту вдячність ректорці ПДАУ Валентині Аранчій за участь у роботі Комітету підприємців агропродовольчої сфери при Полтавській торгово-промисловій палаті. Він підкреслив важливість підтримки агрокомплексу, створення сприятливих умов для вітчизняного підприємництва, розширення зв'язків вітчизняних компаній із зарубіжними партнерами та значущість для сучасного бізнесу розвитку освітньої діяльності.

Університет і надалі докладатиме всіх можливих зусиль для розвитку взаємовигідної співпраці, адже це сприятиме науковому розвитку студентів, втіленню їхніх теоретичних знань у практичні навички.