Засідання вченої ради Полтавського державного аграрного університету

23 грудня 2021 року відбулося чергове засідання вченої ради Полтавського державного аграрного університету.

Раду відкрила ректор, професор Валентина Аранчій звітом про роботу Полтавського державного аграрного університету в 2021 році.

Вчена рада Полтавського державного аграрного університету схвально оцінила здобутки колективу університету, одноголосно проголосувала за рішення затвердити звіт ректора Полтавського державного аграрного університету за 2021 рік.

Ректор Валентина Аранчій привітала науково-педагогічних працівників університету із закінченням 2021 календарного року.

Ректор вручила пам’ятні подарунки та листи Подяки

за плідну багаторічну працю, якісну підготовку висококваліфікованих кадрів для різних галузей національної економіки України, значні професійні і наукові здобутки:
ректору Полтавського державного сільськогосподарського інституту каденції 1988–1996 року
Куценку Олександру Михайловичу

ректору Полтавського державного сільськогосподарського інституту, з 2001 року Полтавської державної аграрної академії каденції 1996 – 2011 року
Віктору Микитовичу Писаренку

за високий рівень організації освітнього процесу, успішне впровадження педагогічних технологій, сумлінну працю та високий професіоналізм:

голові науково-методичної ради
спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування Дорошенко Ользі Олександрівні
спеціальності 081 Право
Кальяну Олександру Сергійовичу
спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування
Сердюк Ользі Іванівні

за високий рівень навчально-методичного забезпечення освітнього процесу з навчальних дисциплін та професійну компетентність:

завідувачу та колективу
кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи
Євстаф’євій Валентині Олександрівні
кафедри терапії імені професора П.І. Локеса
 Локес-Крупці Терезії Петрівні
завідувачу та колективу
кафедри економічної теорії та економічних досліджень
Рудич Аллі Іванівні
кафедри технологій дрібного тваринництва
 Усенко Світлані Олексіївні
завідувачу та колективу
кафедри фінансів, банківської справи та страхування
Чумак Валентині Дмитрівні

Голова вченої ради, ректор, професор Валентина Аранчій привітала науково-педагогічних працівників університету із отриманням наукового ступеня доктора наук та вченого звання професора. Були вручені:

дипломи доктора наук
доценту кафедри економіки та міжнародних економічних відносин
Миколенко Інні Григорівні
доценту кафедри менеджменту ім. І.А. Маркіної
Федірцю Олегу Володимировичу
атестати професора
професору кафедри селекції, насінництва і генетики
Білявській Людмилі Григорівні
професору кафедри землеробства і агрохімії ім. В.І. Сазанова Поспєлову Сергію Вікторовичу

за проведення експертизи проєктів, проміжних та анотованих звітів наукових робіт, науково-технічних розробок молодих вчених:

Подяку Міністерство освіти і науки України отримує
завідувач кафедри годівлі та зоогігієни сільськогосподарських тварин Кузьменко Лариса Михайлівна

Засідання вченої ради університету було продовжено обговоренням питань відповідно до затвердженого порядку денного.