The great PSAU game - творіння студентів

Студенти Полтавського державного аграрного університету вражають креативністю і винахідливістю! За ініціативи Тетяни Сазонової, доцентки кафедри менеджменту імені І. А. Маркіної, у межах дисципліни «Управління проектами» студенти-магістранти Артур Алієв, Анастасія Голос, Ігор Ткач і Сергій Шабельник створили інтелектуальну гру «The great PSAU game».
Ця гра про Університет, його історію, навчальний процес, студентське самоврядування, а використовувати її можна на заняттях різних спеціальностей для підвищення обізнаності здобувачів вищої освіти щодо політики ПДАУ та студентського життя загалом.
Студенти-магістранти подарували на згадку свою авторську розробку кафедрі менеджменту імені І. А. Маркіної, сподіваючись на те, що ця гра допоможе студентам більше дізнатися про Університет, налагодити дружні відносини та надихне інших на креативні ідеї.
Полтавський державний аграрний університет пишається своїми студентами-винахідниками та бажає натхнення й успіхів у подальшому!