Дебати для першокурсників

За результатами вивчення дисципліни «Економічна теорія» здобувачами вищої освіти першого курсу факультету обліку та фінансів та навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій було проведено інтелектуальний Дебатний турнір. Представники різних спеціальностей спробували обговорити низку питань з точки зору уряду країни та опозиційної партії.

Зокрема обговорювалися питання впровадження електронного голосування, запровадження прогресивної шкали оподаткування, обмеження міграції молоді та скасування навчання в закладах вищої освіти за рахунок державного бюджету.

Перемогли в турнірі здобувачі вищої освіти спеціальності 052 «Політологія» Мазур Даніїл та Наконечний Ігор.

Дякуємо за організацію турніру доценту Кончаковському Євгену Олеговичу та всім учасникам заходу!