Виробнича практика студентів на кафедрі бухгалтерського обліку

Кафедра бухгалтерського обліку здійснює керівництво виробничою практикою студентів спеціальності „Облік і аудит”, яка проводиться на 3 і 4 курсі навчання.

Зміст практики:

• на третьому курсі студенти проходять практику з питань первинного виробничого і частково бухгалтерського обліку в сільськогосподарських підприємствах;
  • на четвертому курсі студенти в умовах виробництва вивчають досвід ведення бухгалтерського обліку по всіх його розділах, організація облікової роботи, складання звітності;

Перед виїздом на практику зі студентами проводиться інструктаж по питаннях програми практики, порядок проходження практики, про права і обов’язки студентів під час практики, про техніку безпеки, звітність студентів після закінчення практики.

Дані науково-пошукових робіт використовуються при написанні курсових, дипломних і магістерських робіт з бухгалтерського обліку.