Слюсарь Ігор Іванович

Кафедра:

Інформаційних систем та технологій

Посада:

доцент кафедри інформаційних систем та технологій

Вчені звання:

Доцент за кафедрою бойового застосування засобів багатоканального зв’язку.

Контактна інформація:

м. Полтава, вул. Сковороди 1/3, ПДАУ, корпус №2, кафедра  інформаційних систем та технологій, каб. 201
e-mail: ihor.sliusar@pdau.edu.ua
тел. (0532) 60-82-31

Ідентифікатори науковця:

Освіта

У 1995 році закінчив Харківський військовий університет за спеціальністю “Математичні та інженерно-фізичні дослідження озброєння і військової техніки”

2000-2003 рр. – ад'юнктура в Полтавському військовому інституті зв'язку.
Захистив дисертацію «Методи обробки сигналів в системах тропосферного зв’язку з цифровим діаграмоутворенням та частотним ущільненням каналів» у 2003 р. за спеціальністю 20.02.12 – Військова кібернетика, системи управління та зв'язок.

Досвід роботи

• З 2020 року – доцент кафедри інформаційних систем і технологій в ПДАУ;
• 2010 - 2020 рр. – доцент кафедри комп'ютерної інженерії в Полтавському національному технічному університеті ім. Ю. Кондратюка;
• 1989 - 2010 рр. – проходження служби в Збройних Силах.

Знання мов

українська, російська, німецька

Підвищення кваліфікації

• Курси підвищення кваліфікації «Комунікаційні та інформаційні технології» (Міжгалузевий інститут післядипломної освіти Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», свідоцтво про підвищення кваліфікації, 19.02.2019, № ПК 36627007/100023-19).
• Курси підвищення кваліфікації «Комп’ютерні системи та мережі» (Міжгалузевий інститут післядипломної освіти Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», свідоцтво про підвищення кваліфікації, 09.12.2016, № ПК 36627007/100381-16);
• Курси перепідготовки за напрямом «Сучасні технології інформаційних систем» (Міжгалузевий інститут післядипломної освіти Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», сертифікат № 2016-291);

Здобутки

• Кандидат технічних наук за спеціальністю 20.02.12 – Військова кібернетика, системи управління та зв'язок;
• Доцент за кафедрою бойового застосування засобів багатоканального зв’язку

Публікації

Має понад 330 публікацій наукового характеру. Бере активну участь у міжнародних, всеукраїнських науково-технічних конференціях. Основні наукові праці представлені у доданому файлі.

Список публікацій: