Здоровим бути здорово!

5 квітня 2016 року це ще раз довели мешканці гуртожитку №2, які за підтримки Студентської ради свого гуртожитку  та Студентської ради студентського містечка ПДАА провели змагання з волейболу. Незважаючи на складні соціально-економічну та політичну ситуацію в країні, хлопці показали справді бойовий дух, довели, що тільки разом, командою, вони спроможні на великі перемоги. У фіналі було представлено чотири команди. У палкій боротьбі, без жодної поразки, перемогла команда "Маленькі хлопчики", які показали просто неймовірну гру. Друге місце посіла команда "Ювелір" з невеликим відривом.

Третє місце виборола команда під назвою "Аякс", які приклали максимум зусиль, щоб потрапити в число переможців, четверте місце посіла команда "Агрономи", які не зважаючи на поразку, показали, як насправді повинна працювати злагоджена команда. Всі були нагороджені грамотами та медалями, переможцям було вручено смачний десерт.

Хочемо висловити вдячність завідувачу кафедри фізичного виховання та спорту Літвінову П.Ю., коменданту гуртожитку №2 Обревку В.В. та групі підтримки, які прийшли повболівати за свою улюблену команду.

Ми вітаємо переможців та запрошуємо студентів, що проживають на території студентського містечка академії, долучатися до всіх заходів, що проходять в ПДАА.

Діяльність: