Скоряк Юлія Борисівна

асистент

Контактна інформація:

36003, м. Полтава, вул. Сковороди 1/3,

навчальний корпус №3, 2-й поверх, каб. №309.

е-mail: yuliia.skoriak@pdau.edu.ua

Ідентифікатори науковця:

Освіта

Випускник Інженерно-технологічного факультету Полтавської державної аграрної академії (2013 р.в.). Спеціальність - інженер-дослідник технічного забезпечення агропромислового підприємства (діплом з відзнакою)

Аспірантура

Знання мов

Українська, англійська.

Підвищення кваліфікації

1. Громадська організація «Прометеус». Сертифікат. Тема: Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів. 21.01.2022 р. (60 год.)

2. Національний університет біоресурсів і природокористування України. Свідоцтво про підвищення кваліфікації СС 00493706/015827-22. Тема: Обґрунтування методичного забезпечення сучасних інформаційних технологій навчання при викладанні дисципліни «Основи автоматизованого проектування». 20.04.2022 р. (60 год.)

3. Каліфорнійський університет в Лос-Анджелесі UCLA. Сертифікат міжнародного дистанційного науково-педагогічного стажування U.S.№015/2022. Тема: Міжнародний інноваційний науково-педагогічний досвід підготовки здобувачів наукового ступеня доктора філософії (PhD). 15.06.2022 р. (180 год.)

4. Громадська організація «Прометеус». Сертифікат. Тема: Підвищення кваліфікації педагогічних працівників: нові вимоги і можливості. 31.10.2022 р. (15 год.)

5. Громадська організація «Прометеус». Сертифікат. Тема: Експерт з акредитації освітніх програм: онлайн тренінг та Як написати якісний звіт про результати акредитаційної експертизи освітньої програми. 02.01.2023 р.

6. Навчання за програмою піцдвищення кваліфікації на базі Національного агентства з питань запобігання корупції. Тема: "Основи антикорупції для всіх і кожного", 2023 рік.

7. Громадська організація «Прометеус». Сертифікат. Тема: Англійська для Stem (наука, техніка, інженерія та математика). 15.12.2023 р. (30 год.)

8. ГО «Університет лідерства та інновацій» (Нью-Йорк - Лондон). Сертифікат YS № 241110. Тема: Якість та сталість вищої освіти: світовий досвід та сучасні тенденції. 26.02.2024р. (30 год.)

Участь у семінарах

Приймала активну участь у чисельних науково-практичних заходах Інженерно-технологічного факультету та Полтавського державного аграрного університету.

Публікації

Є автором та співавтором наукових та науково-методичних публікацій у журналах і збірниках (у тому числі таких, що входять до наукометричної бази даних Scopus).

Список публікацій:

Факультети: