Зустріч зі стейкхолдером із метою перегляду й оновлення освітньо-професійної програми зі спеціальності «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза»

23 грудня 2020 року відбулася зустріч гаранта освітньо-професійної програми зі спеціальності «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза» Валентини Євстаф’євої, д. вет. н., професорки, фахівців із групи забезпечення Сергія Кулинича, декана факультету ветеринарної медицини д. вет. н., професора, Сергія Передери, д. вет. н., професора кафедри, Жанни Передери, д. вет. н., професорки кафедри, Наталії Щербакової, к. вет. н., доцентки, та голови студентської ради факультету ветеринарної медицини Павла Карпця зі стейкхолдером Яніною Аранчій, керівницею Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Під час зустрічі було обговорено широке коло питань, які стосувалися перегляду й оновлення освітньо-професійної програми. Учасники зустрічі активно та плідно працювали над її удосконаленням, обговорили зміни до її змістового наповнення згідно з новими освітніми реаліями та сучасними регіональними потребами.
Результати обговорення, висловлені пропозиції та зауваження стейкхолдера буде обов’язково враховано в оновленій освітньо-професійній програмі.

Діяльність: