Зустріч викладачів ФАТЕ із стейкхолдером Колісником М.Г.: ФГ "Златопіль" Глобинського району

ФГ «Златопіль» Глобинського району в повній мірі відображає сутність поняття стейкхолдера в освітньому процесі. Засноване майже чверть століття тому випускником агрономічного факультету Полтавського сільськогосподарського інституту, кандидатом сільськогосподарських наук М. Г. Колісником господарство є прикладом успішного розвитку галузі рослинництва. Технологічно оснащене й укомплектоване підприємство спеціалізується не тільки на виробництві товарної продукції, а й вирощує насіннєвий матеріал для провідних транснаціональних компаній.

М. Г. Колісник – частий гість рідного закладу освіти, цікавиться його сьогоденням і проблемами, приділяє значну увагу якісній підготовці майбутніх фахівців. Цього разу він запросив відвідати господарство групу викладачів факультету агротехнологій та екології та їхніх колег з інженерно-технологічного факультету. Освітяни змогли ознайомитися з технологіями вирощування сільськогосподарських культур, технічним та інформаційним забезпеченням фермерського господарства, екологічними й соціальними проєктами, над якими працюють М. Г. Колісник і його син Дмитро.

Аудиторія:

Діяльність: