Зустріч викладачів факультету зі стейкхолдером із метою перегляду й оновлення освітньо-наукової програми зі спеціальності 211 «Ветеринарна медицина»

10 вересня 2020 року відбулася зустріч викладачів факультету з освітньо-наукової програми зі спеціальності 211 «Ветеринарна медицина» Олега Кручиненка, д. вет. н., доцента, Валентини Євстаф’євої, д. вет. н., професорки, Сергія Кулинича, декана факультету ветеринарної медицини д. вет. н., професора, зі стейкхолдером Тарасом Лохвицьким, директором ветеринарного сервісу «VetExpert» (м. Полтава).
У межах круглого столу викладачі ознайомили пана Тараса з особливостями формування та розвитку загальних і професійних компетентностей майбутніх випускників, пояснили значення моніторингу та важливість врахування пропозицій стейкхолдерів для покращення освітнього процесу на третьому (освітньо-науковому) рівні здобувачів вищої освіти.

Стейкхолдер позитивно оцінив наповнення освітньо-наукової програми «Ветеринарна медицина» та наголосив на важливості практичної підготовки здобувачів вищої освіти.

Аудиторія:

Діяльність: