Зустріч представників дорадчих служб

2 листопада на базі Полтавського державного аграрного університету в межах навчального туру відбулася зустріч представників дорадчих служб Дніпропетровської, Полтавської та Львівської областей.
Під час робочої зустрічі представники дорадчих служб поділилися досвідом роботи в областях, обговорили існуючі в галузі сільського господарства проблеми.

Зокрема, свої напрацювання представили Луганська обласна громадська організація «Аграрна дорадча служба», громадська організація «Східноукраїнська сільськогосподарська дорадча служба», Запорізька обласна громадська організація «Інформаційно-консультаційний центр "Агро-Таврія"», Полтавська обласна сільськогосподарська служба. Також поділилися досвідом організації консультативної діяльності й представники Полтавського державного аграрного університету.

Крім того, учасники навчального туру обговорили питання організації діяльності дорадчої служби: інструменти управління дорадчої служби, її продукцію та спеціалізацію, поточні проєкти та фінансування, найкращі консультативні практики,  місцеву, державну та міжнародну співпрацю тощо.

Навчальний тур відбувся в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.