Зустріч першокурсників ФОФ з омбудсменом учасників освітнього процесу ПДАУ

Діяльність омбудсмена учасників освітнього процесу ПДАУ гарантує забезпечення прав й попереджає порушення прав учасників освітнього процесу, сприяє розвитку правової культури, будується на принципах незалежності, справедливості, ініціативності, відповідальності, гуманності, відкритості, об'єктивності та доступності, а також взаємодії і співпраці з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими особами, відповідальними за забезпечення і захист прав, свобод і законних інтересів людини.

В Полтавському державному аграрному університеті омбудсмен учасників освітнього процесу університету взаємодіє з органами управління університету, з керівниками структурних підрозділів, з представниками психологічної служби університету, юридичним відділом та іншими посадовими особами університету з питань захисту прав, свобод та законних інтересів учасників освітнього процесу.

Така інформативна зустріч була спрямована на знайомство здобувачів з омбудсменом та роз'яснення кроків у вирішенні ситуацій, що можуть виникнути в процесі навчання та проживання в ПДАУ здобувачів вищої освіти.

Величезна подяка омбудсмену учасників освітнього процесу університету

Помазу Олександру Михайловичу

за надзвичайно цікаву і змістовну зустріч!!!