Зустріч на тлі спільних сторінок історії

25 січня 2017 року відбулася дружня зустріч завідувача кафедри іноземних мов та українознавства д. і. н., проф. Шаравари Тамари Олексіївни й аташе з питань культури Посольства Республіки Литви в Україні Юргіса Гедріса.

Професор Шаравара Т.О. передала кілька екземплярів авторської книги «Випускники Віленського військового училища у боротьбі за українську державність (1917 – 1923 рр.)», нещодавно презентованої у стінах Полтавської державної аграрної академії і присвяченої сторінкам спільної литовсько-української історії.

Натомість пан аташе подарував кілька компакт-дисків з класичною литовською музикою, а також цікаву книгу «Непроголошена імперія», відомого литовського історика Зенонаса Норкуса.

Зі змістом книги та музичними аудіозаписами усі бажаючі можуть ознайомитися на кафедрі.

З повагою професор Шаравара Т.О.