Зустріч із учнями Полтавської загальноосвітньої школи № 38

4 листопада 2021 року на території Полтавського державного аграрного університету відбулася зустріч із учнями КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області». Для учнів була проведена екскурсія територією кампусу, огляд якої супроводжувався історичною довідкою про заклад освіти та шляхи становлення і розвитку аграрної освіти Полтавщини, яку надала заступниця декана з виховної роботи інженерно-технологічного факультету Юлія Овсієнко.
Окрім безлічі цікавинок, які викликали захоплення у гостей, їхню особливу увагу привернули мешканці віварію: граційні лебеді та жваві галасливі качки.
Учні разом зі своєю вчителькою Ольгою Федорівною мали можливість оглянути навчальні корпуси та відвідати кафедру технологій дрібного тваринництва, де на них гостинно чекали завідувачка кафедри Світлана Усенко і викладачка Тетяна Карунна із майстер-класом із визначення якості меду та дегустацією смакових якостей різних видів меду Полтавщини.
Зустріч не залишила байдужими гостей. Їхня активність перевершила очікування організаторів зустрічі. Ми сподіваємося на подальшу плідну співпрацю, теплі й дружні зустрічі на території Університету.

Аудиторія:

Діяльність: