Зустріч із учнями Наукового ліцею № 3

Полтавський державний аграрний університет — це сучасний заклад вищої освіти, до якого традиційно можуть завітати учні шкіл, студенти коледжів або інших освітніх закладів. Мета візитів різна: хтось хоче побачити цікаві рослинні екземпляри, іншому відвідувачу до вподоби насолоджуватися компанією лебедів і качок, але є й така молодь, для якої університет – це храм науки і ворота у майбутнє. 4 листопада 2021 року до інженерно-технологічного факультету ПДАУ завітали учні 10-А класу Наукового ліцею № 3 Полтавської міської ради разом із учителями Івановою Вікторією Віталіївною і Конюшенко Тетяною Леонідівною.
Гостей на території кампусу зустріла заступниця декана з виховної роботи інженерно-технологічного факультету к. п. н. доцентка кафедри загальнотехнічних дисциплін Овсієнко Юлія Іванівна. Після екскурсії територією і традиційних фото на згадку учнів ознайомили із технічними можливостями та програмним забезпеченням комп’ютерних лабораторій кафедри галузевого машинобудування. Яхін Сергій Валерійович, к. т. н., доцент кафедри галузевого машинобудування, продемонстрував гостям роботи студентів інженерно-технологічного факультету спеціальностей 208 Агроінженерія, 133 Галузеве машинобудування, 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, на яких були представлені різні моделі деталей. А Флегантов Леонід Олексійович, к. ф.-м. н., професор кафедри загальнотехнічних дисциплін, разом із учнями побудував методом найменших квадратів математичну модель залежності маси тіла учнів 10 класу від зросту.
Ми завжди раді гостям і сподіваємося на подальші візити.

Аудиторія:

Діяльність: