Зустріч із професіоналом-практиком

14 березня 2023 року відбулася зустріч викладачів кафедри будівництва та професійної освіти й магістрантів спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями) із методистом ДНЗ "Гадяцьке вище професійне аграрне училище" Іваном Бойком.

Метою зустрічі було ознайомлення студентів із особливостями організації навчально-виховного процесу в Гадяцькому вищому професійному аграрному училищі, обмін досвідом практичної підготовки, презентація матеріально-технічної бази, представлення перспектив розвитку співпраці закладів освіти.

Під час зустрічі Іван Бойко не лише презентував матеріально-технічну базу Гадяцького вищого професійного аграрного училища, а й розповів про особливості поєднання навчально-виховного процесу з професійною і практичною підготовкою фахівців, познайомив із адміністративним і викладацьким колективом, провів віртуальну екскурсію територією, навчальними аудиторіями, майстернями, гуртожитком, спортивною залою.

Обмін досвідом і окреслення подальших перспектив співпраці є важливою складовою партнерства закладів освіти. Подібні заходи із професіоналами-практиками є надзвичайно цікавими й важливими у навчально-виховному процесі студентів.

Аудиторія:

Діяльність: