Зміцнення дружніх взаємин ПДАУ з фермерами Полтавщини

Сьогодні відбулося підписання договору про співпрацю між Полтавським державним аграрним університетом і Громадською організацією «Полтавська обласна асоціація фермерів і приватних землевласників імені Героя України, Героя Небесної сотні Віктора Чміленка». Зазначимо, що ефективна/результативна співпраця з фермерами нашої області триває вже давно. Тож наступний крок із поглиблення партнерства став логічним продовженням змістовного діалогу.

Договір скріпили своїми підписами  ректор ПДАУ Олександр Галич і керівник ГО "ПОАФПЗ імені Віктора Чміленка" Василь Бурлака. Відтепер перед студентами й викладачами Університету відкриваються ширші перспективи отримання практичного досвіду, проведення спільних консультацій, реалізації науково-дослідних проєктів і розробок з актуальних проблем економічного, аграрного й суспільного життя країни у сфері фермерського господарства, реалізації наукових програм і комунікативних заходів шляхом створення спільних науково-дослідних груп, проведення спільних наукових досліджень і вдосконалення педагогічної діяльності з актуальних питань, які викликають обопільний інтерес тощо.

Приємно відзначити, що кількість наших стейкхолдерів  зростає, водночас постійно покращується якість освітнього процесу та розширюються можливості працевлаштування наших студентів!

Обирай ПДАУ — тут ти завжди знайдеш своє!