Здобувачі ФОФ відвідали музей ПДАУ

04 листопада 2022 року здобувачі 1 курсу спеціальності 071 Облік і оподаткування в рамках вивчення дисципліни "Університетська освіта" відвідали музей Полтавського державного аграрного університету з екскурсією.

В європейських країнах сфера культури вважається не тільки соціокультурною складовою в житті суспільства, а й являє собою важливий чинник соціально-економічного розвитку, розглядається як один із чинників формування конкурентоспроможності країни в сучасному глобалізованому світі. На культуру дивляться як на складову в розв’язанні економічнихполітичних і соціальних проблем.

Музеї – багатофункціональні заклади соціальної інформації, призначені для збереження культурно-історичних і природничо-наукових цінностей, накопичення та поширення знань через вивчення і демонстрацію унікальних пам’яток матеріальної культури.

Дякуємо керівнику музею Локес Наталії Володимирівні за цікаву зустріч!!!