Завершилися фінальні ігри першого етапу Спартакіади серед студентів Полтавського державного аграрного університету з волейболу

У жорсткій боротьбі перше місце виборола команда студентів навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій, друге місце посіла команда інженерно-технологічного факультету, а третє — команда навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології.

Збірні команди факультету ветеринарної медицини, факультету обліку та фінансів, а також факультету технологій тваринництва та продовольства посіли відповідно IV, V та VI місяця.

Але на цьому змагання не завершуються. Запрошуємо вас приєднатися до наступного етапу Спартакіади — турніру з настільного тенісу, який  триватиме з 18 по 21 березня і проходитиме у спортивному комплексі ПДАУ (початок о 14:00).

Всі охочі можуть підтримати свої команди та насолодитися духом спортивної боротьби!