Засідання робочої групи ОПП Геодезія та землеустрій (Перший бакалаврький рівень)

4 листопада 2022р. відбулася зустріч робочої групи освітньо-професійної програми Геодезія та землеустрій
Темою засідання було обговорення проекту ОПП Геодезія та землеустрій та зміна складу групи.
1. До оновленого складу групи ввійшли:
Вадим ЧУВПИЛО - гарант ОПП, к.н. з держ.управління
Сергій ШЕВЧУК - д.гегр.н., професор
Валентина ОНІПКО - д.пед.н., професор
Оксана ЛАСЛО - заступник директора ННІ АСЕ зі спеціальності Геодезія та землеустрій, к.с.г.н., доцент
Валерія ЧЕЧЕЛЬ - здобувач вищої освіти 1 курсу спеціальності Геодезія та землеустрій
Ірина ГОЛУБ - сертифікований інженер-землевпорядник, стейкхолдер

2. Робочою групою обговорено залучення стейкхолдерів до обговорення проекту ОПП, а саме:
Лахматова О.В. – начальник управління сертифікації та нагляду у сфері землеустрою
Кисельов Ю.О. - завідувач кафедри геодезії, картографії та кадастру Уманського національного університету садівництва, доктор географічних наук, професор.
Фролов С.О. - директор департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації.

3. У ході засідання було запропоновано представнику від здобувачів ВО провести обговорення в академічній групі проекту ОПП, який буде оприлюднено на сайті ПДАУ для відкритого обговорення і подати своє бачення та рекомендації щодо покращення змісту освітньої програми.