Засідання психологічного гуртка «Інсайт»

17 грудня 2020 року відбулося чергове засідання психологічного гуртка «Інсайт». Для кращого опанування аспектів розвитку особистості, її психологічних та індивідуальних характеристик керівниця гуртка Г. В. Подлєсна, к. псих. н, доцентка кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін, провела психологічну трансформаційну гру «Хочу, можу, буду», автором якої є Інга Бєлякова. Трансформаційна гра – це унікальний інструмент для розуміння власного життя, погляд на нього зі сторони, можливість осмислити свої переживання та емоції і шанс використати власні інсайти для свого розвитку та самовдосконалення.

За допомогою арттерапевтичних засобів здобувачі вищої освіти 2 курсу спеціальності  «Політологія» досліджували індивідуальні особливості власної особистості. У процесі гри студенти побачили прояви механізмів психологічного захисту (психоаналіз З. Фрейда, К. Хорні) та навчились їх виявляти і конструктивно трансформувати у можливості реалізації своєї особистості. Також сформували стратегію досягнення професійних цілей, намітили способи реалізації професійного становлення та розвитку власної особистості.

Аудиторія:

Діяльність: