Засідання наукового студентського «CompassEcspert»

14 грудня 2023 року відбулося чергове засідання  наукового студентського «CompassEcspert». У засіданні взяли участь здобувачі вищої освіти спеціальності Туризм і рекреація, керівник наукового гуртка Алла Рудич та директор туристичної агенції «IrenNOUR» Ірина Нужна

Учасники гуртка проаналізували туристичний потенціал Полтавщини, навели позитивні  приклади ведення бізнесу у сфері туризму, визначили тенденції розвитку туристичної індустрії регіону, охарактеризували основні проблеми розвитку регіонального туризму, що дало можливість провести жваву дискусію, а також окреслити напрямки подальших досліджень.

Зважаючи на актуальність питань засідання, учасники відповідально підійшли до проведення власних спостережень, підготували змістовні й цікаві доповіді, які представили для обговорення та відбору подання тез-доповідей на науково-практичні конференції .

На засіданні були представлені та обговорені роботи студентів-гуртківців за такою тематикою: «Особливості розвитку туризму Полтавщини у сучасних умовах», «Розвиток туризму в Україні у воєнний та післявоєнний періоди», «Туризм та його види в Україні», «Розвиток зеленого туризму в Полтавській області».

На завершення Ірина Нужна акцентувала увагу на важливості здобувачів вищої освіти спільної конструктивної роботи з туристичними фірмами, участі у конференціях, адже це сприятиме розвитку творчого мислення та індивідуальних здібностей, отримання нових знань і компетентностей, щодо сучасних досліджень в туристичній галузі, а також здобуття навичок самостійної науково-дослідницької роботи та практичного застосування.