Захист кваліфікаційних робіт на здобуття освітнього ступеня бакалавра

14 червня 2022 року відбувся перший захист кваліфікаційних робіт студентів денної форми навчання за освітньо-професійною програмою «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва» (скорочений термін навчання) спеціальності 133 Галузеве машинобудування.

Захід розпочався із вітальної промови деканеси інженерно-технологічного факультету ПДАУ к. т. н., доцентки Олександри Біловод, яка передала здобувачам вищої освіти вітання від адміністрації Університету, побажала успішного захисту та закликала не зупинятися на досягнутому, а продовжувати навчання, адже в ПДАУ для цього створені всі умови.

Студенти Микола Годь, Олександр Рибалка, Володимир Цибулько, Олексій Гладун, Владислав Цьова, Владислав Славута, Юрій Білик, Ігор Твердохліб, Олександр Чорнобривий, Сергій Бабенко та Вадим Головня мали можливість публічно презентувати та захистити свої роботи перед членами державної екзаменаційної комісії, до складу якої увійшли д. т. н., професор Віктор Войтов; к. т. н., доцент Микола Шпилька; к. т. н., доцент Станіслав Попов; к. т. н., доцентка Олена Іванкова, асистентка Юлія Скоряк.

Щиро вітаємо наших студентів із присвоєнням кваліфікації бакалавра з галузевого машинобудування! Бажаємо їм подальших успіхів в здобутті наступних ступенів вищої освіти, а також вагомих досягнень у професійній діяльності.

Аудиторія:

Діяльність: