З Днем української писемності та мови!

Красива і виразна, народна і жива, українська мова є найвагомішим надбанням українського народу, суспільною цінністю, основою духовного багатства. Українська мова несе в собі історію, об’єднує нас та ідентифікує з-поміж інших націй. Вона є голосом культури та української душі.

Кожен із нас несе величезну особисту відповідальність за українське слово, за його сьогодення і майбуття, адже без нашої мови немає і нас.

Любити українське слово та ширити цю любов серед інших навчають і в нашому Університеті. Тож вітаємо всіх викладачів і студентів кафедри гуманітарних наук із Днем української писемності та мови. Бажаємо й надалі утверджувати і плекати рідну мову, берегти скарб, успадкований нами від предків, аби він сприяв єднанню поколінь!

Вивчаймо мову, удосконалюймо знання, розмовляймо українською та пишаймося тим, що ми – українці!

Із Днем української писемності та мови!

З повагою —
колектив Полтавського державного аграрного університету