XIV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

У Полтавському державному аграрному університеті відбувся І етап ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У ньому взяли участь здобувачі вищої освіти ПДАУ різних спеціальностей. Щорічно студенти змагаються за звання кращих знавців української мови і літератури. Під час написання есе, епіграфом до якого стали поетичні рядки «Я не нездужаю нівроку, а щось такеє бачить око, І серце жде чогось…», юні шанувальники Кобзаревого слова поділилися своїми думками стосовно того, що бачить і що очікує нині молодь в Україні. Приємно, що серця наших студентів сповнені нескореності, світла, надії, безмежної любові до рідного краю.

Результати цьогорічного конкурсу є такі:

• спеціальність 035 Філологія:

І місце – Рябуха Анастасія, студентка 1 курсу;

ІІ місце – Сога Ангеліна, студентка 2 курсу; Завалова Олеся, студентка 2 курсу;

ІІІ місце – Конюшенко Анастасія, студентка 1 курсу; Кучер Анна, студентка 1 курсу; Манойло Ольга, студентка 1 курсу;

• представники інших спеціальностей:

І місце – Клиша Олександра, студентка 2 курсу спеціальності 071 Облік і оподаткування;

ІІ місце – Сахацька Анна, студентка 1 курсу спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа; Сорочинська Марія, студентка 1 курсу спеціальності 242 Туризм і рекреація.

Висловлюємо вдячність і тим здобувачам вищої освіти, які виявили мовно-літературну активність у конкурсі: Степаненко Марії та Стародуб Юлії.

Бажаємо всім успіхів і нових звершень!