Визначено переможців конкурсу "Студмістечко the best" від ПДАУ

Сьогодні, 15 лютого, відбулося відзначення переможців конкурсу "Студмістечко the best", умовою якого було підготувати відео про кампус Полтавського державного аграрного університету, показавши всі його кращі сторони. Учасників нагороджено приємними подарунками, що точно стануть в пригоді для студентського самоврядування!

У конкурсі брали участь талановиті, креативні, натхненні та сповнені небаченого оптимізму студенти ПДАУ. Вони показали, яким змістовним, веселим і цікавим може бути студентське життя навіть у такий важкий для нашої країни час.
Цей захід було організовано для кращого знайомства зі студентами, щоб вони змогли проявити себе як творчі особистості, адаптуватися до активного життя в Університеті.

Хочемо подякувати кожному, хто долучився до участі в конкурсі! Усі ви — неймовірні! Ми щиро пишаємося вами!