Вивчення та аналіз конфліктних ситуацій та шляхів виходу методами АРТ-терапії (кінофільми)

20 липня 2020 року відбулася чергова онлайн-зустріч студентів спеціальності 052 Політологія із практичним психологом Психологічної служби ПДАА, к. псих. н. Подлєсною Г. В.

Цього разу увагу учасників заходу сконцентровано на практичних порадах та шляхів виходу з конфліктних ситуацій. Предметом обговорення став фільм «Зелена миля» режисера Френка Дарабонта (1999), знятий за однойменним романом Стівена Кінга. Студенти на матеріалі кінострічки спробували виокремити й схарактеризувати різні психотипи людей, проаналізувати конфлікті ситуації на предмет функціональних та дисфункціональних наслідків.

Зустріч мала дискусійний характер, де кожен з учасників міг висловити власну думку щодо предмету обговорення, отримати відповіді на поставлені запитання та пропозиції щодо розв’язання та урегулювання конфліктних ситуацій.

Аудиторія:

Діяльність: