Використання ігрових технологій при формуванні особистісних компетенцій здобувача вищої освіти

7 червня 2021 року відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «Інсайт» для здобувачів вищої освіти спеціальності 052 Політологія та всіх, кого цікавить психологічна наука. Окреслюючи тему засідання «Психологія творчості та креативності. Побудова життєвих перспектив», керівниця гуртка Ганна Подлєсна, к. псих. н, доцентка кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін, практичний психолог психологічної служби ПДАА, провела психологічну коучингову гру «PROFОРІЄНТИР», авторами якої є Констянтин Галюк і Наталя Омельченко.

На засіданні була присутня голова методичної ради спеціальності Політологія к. пед. н. доцентка кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін, соціальний педагог психологічної служби ПДАА Алла Ільченко.

Основні завдання побудови життєвих перспектив були досліджені на прикладі аналітичної гри «Піца професії», яка є складовою гри «PROFОРІЄНТИР». За допомогою метафоричних карток-«інгредієнтів» здобувачі вищої освіти спеціальності 052 Політологія визначили життєві перспективи власної професійної діяльності та відповідно до психотипу особистості (тест МВТІ, 16Personalities) склали «харчовий образ» (асоціацію) професії.

Аудиторія:

Діяльність: