Викладачі ПДАУ навчалися викладанню англійської мови у Великій Британії за допомогою експертів-практиків

Викладач кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Олена Красота і фахівець Мовного центру Центру європейської освіти та іноземних мов Ірина Жорник на деякий час відчули себе студентами і пройшли курс навчання відповідно до програми ЕАР (English for academic purposes) у Лестерському університеті, Велика Британія. Ця програма навчала викладанню англійської мови для академічних цілей. Учасники ознайомилися з основами викладання англійської мови професійного спрямування від експертів-практиків у цій галузі, покращили розуміння методології викладання, обмінялися досвідом з іншими професіоналами у сфері викладання англійської мови. Наші викладачі мали унікальну можливість спостерігати за викладанням англійської мови на заняттях британських викладачів практиків.

Заняття проводились кваліфікованими викладачами, які мають досвід викладання у різноманітних країнах світу, застосовувались різноманітні методики та підходи викладання: опрацювання матеріалу в групах і парах, обговорення проблемних питань, розробка наукового дослідження та підготовка презентації. Заняття проходили в атмосфері живого та невимушеного спілкування, адже групові дискусії дозволяють розкрити всю глибину питання. Викладачі Полтавського державного аграрного університету Ірина Жорник і Олена Красота мають доступ до Віртуального навчального середовища для надання підтримки до, під час та після курсу, а також можуть вивчати матеріали унікальної бібліотеки Лестерського університету.