Викладачі ПДАА пройшли міжнародне стажування у Польщі

З 14 квітня по 25 квітня 2014 року керівник ННІ інформаційних та інноваційних освітніх технологій Пустовіт Сергій Віталійович, д.с.-г.н., професор Калініченко Антоніна Володимирівна, зав. кафедри машиновикористання та виробничого навчання, к.т.н., доцент Сакало Віктор Миколайович, та аспірант кафедри інформаційних систем і технологій Мінькова Ольга Григорівна пройшли стажування в Аграрному університеті ім. Хугона Коллонтая м. Кракова (Польща).
Із метою ознайомлення та перейняття в Україні польського досвіду щодо впровадження сучасних проекологічних технологій у аграрному виробництві відбулися зустрічі в Аграрному університеті ім. Хугона Коллонтая м. Кракова із керівником кафедри розвитку сільських територій та дорадництва д.т.н., професором Жозефом Канею та керівником Інституту економіки та організації аграрного виробництва д.т.н., професором Веславом Мусялом, а також із проректорами.

Обговорення шляхів міжнародної співпраці із керівництвом
Аграрного університету ім. Хугона Коллонтая м. Кракова

На базі Об’єднаних шкіл електричних № 1 м. Кракова викладачі ознайомилися з роботою технічних засобів та обладнанням енергозберігаючих технологій під керівництвом к.с.-г.н., професором Ришардом Титко.

Директор Об’єднаних шкіл електричних № 1 Антоні Юшчик та к.т.н., професор Ришард Титко, директор ННІ інформаційних та інноваційних освітніх технологій ПДАА С. В. Пустовіт, зав. кафедри машиновикористання та виробничого навчання, к.т.н., доцент В. М. Сакало

К.т.н., професор Ришард Титко (Об’єднаних шкіл електричних № 1) та зав. кафедри машиновикористання та виробничого навчання, к.т.н., доцент В. М. Сакало

У рамках стажування  вивчали основи управління та організацію розробки і впровадження інженерії процесів на Кафедрі інженерії процесів Опольського університету м. Ополе. Продовжено співпрацю у сфері наукової і освітньої діяльності із керівником кафедри інженерії процесів Опольського університету д.т.н., професором Анджеєм Гавдзіком.

Завідувач кафедри інженерії процесів Опольського університету
д.т.н., професор Анджей Гавдзік, директор ННІ інформаційних та інноваційних освітніх технологій ПДАА С. В. Пустовіт, д.с.-г.н., професор А. В. Калініченко, зав. кафедри машиновикористання та виробничого навчання, к.т.н., доцент В. М. Сакало